Polski producent
skórzanej galanterii
erotycznej

WHIPS to wyjątkowa kolekcja erotyczna, stworzona przez rzemieślników z Wrocławia. Historia naszego zakładu sięga 1986 roku. Na początku specjalizowaliśmy się w produkcji skórzanych paskówi dodatków dla branży krawieckiej, współtworzyliśmy kolekcje skórzanych toreb.

Z biegiem czasu nasza oferta została powiększona o portfele i wyroby biżuteryjne, które dumnie prezentowaliśmy na różnych imprezach. Ten krok spowodował, że w naszym zakładzie powstała nowa jakość produkcji, a procesy technologiczne zostały dopracowane w najmniejszych szczegółach. W rezultacie nasze rzemiosło przykuło uwagę firm z branży erotycznej i tak zaczęła się nasza niezwykła przygoda…

Tworzymy produkty
o wyjątkowej jakości...

Jednym z fundamentów najwyższej jakości naszych produktów jest wieloletnia współpraca z polskimi garbarniami. To właśnie tam powstaje skóra o ściśle określonych parametrach, a proces jej produkcji jest skrupulatnie monitorowany przez zespół specjalistów. Dzięki temu nasze produkty wyróżniają się ekscytującym zapachem naturalnej skóry oraz są niezwykle przyjemne w dotyku, co dla fanów BDSM stanowi wyjątkową wartość i dodatkowo pobudza zmysły.

 

Kultywujemy szlachetne, tradycyjne polskie rzemiosło, nieustannie poszerzając naszą wiedzę.

Nie boimy się
wyzwań

Nasza kolekcja galanterii erotycznej podbiła serca polskich klientów. Słuchamy Waszych opinii i dokładamy wszelkich starań, aby ciągle doskonalić naszą ofertę i stale pracujemy nad nowymi wzorami i kolekcjami, aby zadowolić gusta najbardziej wymagających klientów.

Chętnie podejmujemy się nietuzinkowych projektów i nieprzerwanie poszerzamy nasze horyzonty.

O wyrobach skórzaanych wiemy prawie wszystko. Pozwólcie podzielić się tą wiedzą z Wami...